REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2023/2024

Dyrektor Zespołu Szkół w Perzowie informuje, że rekrutacja do Przedszkola w Perzowie na rok szkolny 2023/2024 odbędzie się zgodnie z Zarządzeniem Nr Or.0050.7.2023 WÓJTA GMINY PERZÓW z dnia 19 stycznia 2023r w sprawie określenia terminów przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego i postepowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów, na rok szkolny 2023/2024 do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych, klas I publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Perzów.

Zarządzenie jest podane do publicznej wiadomości poprzez umieszczenie na stronie BIP Gminy, na stronie internetowej Gminy, na tablicach ogłoszeń w Urzędzie Gminy i na tablicy ogłoszeń Przedszkola w Perzowie.

Dokumenty  potrzebne do rekrutacji znajdują się w załącznikach i w sekretariacie Przedszkola w Perzowie.

Przyjmowane będą tylko kompletne dokumenty.