Bal karnawałowy

W ostatnim tygodniu przed feriami  uczniowie  naszej szkoły bawili się na corocznym balu karnawałowym. Zabawa pod okiem animatora dla dzieci  klas I-III odbyła się 6 lutego, dla uczniów z klas IV-VII -  8 lutego 2018 r.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania udanej zabawy: Radzie Rodziców – za przygotowanie poczęstunku, Samorządowi Szkolnemu – za udekorowanie sali na bal, wychowawcom – za sprawowanie opieki nad dziećmi, pani Asi ze sklepiku szkolnego – za poświęcenie swojego czasu i szeroki wybór smakołyków, paniom Basi i Maryli – za uporządkowanie szkoły  po zabawie.

Szczególne podziękowania kierujemy do ucznia klasy V – Marcela Młota, który okazał się prawdziwym profesjonalistą w prowadzeniu zabawy dla uczniów starszych.