Śniadanie daje moc!

8.11. 2017 r.  w naszej szkole przystąpiliśmy do  akcji "Śniadanie Daje Moc!".  Koordynatorem akcji w szkole była pani Agata Rak.
   8 listopada to Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania (ang. European Day of Healthy Food and Cooking), ustanowiony w 2007 roku przez ówczesnego Komisarza ds. Zdrowia Markosa Kyprianou.
     Patronem honorowym akcji był  jak co roku Minister Edukacji Narodowej oraz Rzecznik Praw Dziecka.

Uczniowie przynieśli do szkoły zdrowe śniadania i zjedli je w gronie nauczycieli oraz koleżanek i kolegów przy wspólnym klasowym stole.
     Mieli przy tym frajdę nie tylko z dzielenia się z innymi, ale także  z próbowania nowych smaków, dyskutowania na temat, co lubią jeść  na śniadanie inni i dlaczego właściwie śniadanie jest takie ważne.

Było pysznie!