Uroczystość Dnia Babci i Dziadka.

23 stycznia  w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Perzowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie klas 1-3 przygotowali występ pod kierunkiem wychowawców. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Na wstępie pani Wójt Gminy Perzów Danuta Froń  oraz Wicedyrektor Zespołu Szkół w Perzowie Leszek Urbański przywitali wszystkich gości ciepłymi słowami i złożyli serdeczne życzenia.

W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Uczniowie, poprzez taniec, inscenizację, wiersze, piosenki oraz wspólną zabawę, mogli wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia  oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Na zakończenie uczniowie obdarowali swoich ukochanych gości laurkami i przygotowanymi własnoręcznie niespodziankami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.