Sukces naszych uczniów w Mistrzostwach Powiatu Kępińskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

Dnia 16.11.2023 r. w Szkole Podstawowej w Łęce Opatowskiej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kępińskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym.

Do rywalizacji w ramach Igrzysk Dzieci przystąpiło 6 par dziewcząt oraz 9 par chłopców. Naszą szkołę reprezentowała trójka chłopców: Szymon Gnitecki, Filip Gruda oraz Jędrzej Barczyk.

Drużyny zostały rozlosowane do 3 grup po 3 zespoły, do kolejnego etapu awansowały po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy, które następnie rywalizowały systemem pucharowym. Nasz zespół nie miał sobie równych, wygrywając wszystkie spotkania i awansował do ścisłego finału, gdzie musiał uznać wyższość chłopców ze szkoły w Łęce Mroczeńskiej. Dwa najlepsze zespoły uzyskały awans do zawodów na szczeblu rejonowym.

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce- SP Łęka Mroczeńska