OTWP - etap powiatowy pod hasłem "Młodzież zapobiega pożarom"

W czwartek 20 kwietnia w Kępińskim Ośrodku Kultury w Kępnie przeprowadzone zostały powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

W eliminacjach udział wzięło 35 osób w trzech grupach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych z klas 1-4, uczniowie szkół podstawowych z klas 5-8 oraz uczniowie szkół ponadpodstawowych.

Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Kępnie wraz z Komendą Powiatową PSP w Kępnie.

W wyniku rozgrywek finałowych nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą i zajęli następujące miejsca:

Grupa – szkoły podstawowe klasy I-IV

II miejsce – Amelia Troska (kl.IV)

IV miejsce- Martyna Gania (kl.IV)

Grupa – szkoły podstawowe klasy V-VIII

II miejsce – Adrianna Skiba (kl.VIII)

Wszystkim uczestnikom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Zarząd Powiatowy ZOSP RP w Kępnie. Natomiast każdy uczestnik turnieju otrzymał od Starosty Kępińskiego Roberta Kieruzala pamiątkowe upominki.