Minisiatkówka - zawody powiatowe

W dniu 09.03.2023 r. uczennice naszej szkoły rywalizowały na mistrzostwach powiatu w minisiatkówce w Trzcinicy. Do rywalizacji przystąpiło 8 najlepszych zespołów z powiatu kępińskiego.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rywalizowały "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Nasze uczennice spisały się znakomicie, zajmując w grupie 2 miejsce i wkroczyły do strefy medalowej, przegrywając nieznacznie tylko z drużyną z Lasek, jak się później okazało - mistrzyniami powiatu kępińskiego. Zwyciężczynie turnieju reprezentować będą powiat kępiński na zawodach rejonowych w Kaliszu.

Klasyfikacja końcowa:
1 miejsce SP Laski
2 miejsce SP Baranów
2 miejsce SP Rychtal
4 miejsce SP Perzów

Naszą szkołę reprezentowały: Natalia Chudziak, Zuzanna Świtoń, Martyna Kozan, Nadia Tomaś, Barbara Kucharska, Bianka Teper, Jagoda Smolarek, Zuzanna Michalska, Hanna Domagalska, Nikola Snopek, Judyta Czajkowska, Julia Bednara.