Gminne zawody w minisiatkówce i siatkówce

W dniach 3 i 4 marca w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Perzowie odbyły się Mistrzostwa Gminny Perzów w minisiatkówce oraz siatkówce dziewcząt i chłopców.

W czwartek do rywalizacji przystąpili uczniowie z roczników 2009-2012 ze szkół podstawowych w Perzowie i Trębaczowie. Po zaciętej rywalizacji tytuł mistrza powędrował do Trębaczowa, zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców.

W piątek do zmagań o tytuł Mistrza Gminy Perzów w siatkówce przystąpili uczniowie urodzeni w latach 2007-2008. Tego dnia nasi uczniowie nie okazali się gościnni i w obu kategoriach dziewcząt i chłopców pokonali szkołę podstawową z Trębaczowa.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych.