Udział uczniów w plastycznym konkursie strażackim

Uczniowie, których prace zakwalifikowały się do etapu powiatowego Ogólnopolskiego Strażackiego Konkursu Plastycznego:

Antonina Małycha (klasa I) Hanna Świtoń (kl. II) Franciszek Slotta (kl. IV) Bianka Teper (kl. IV) Julia Smolarek (kl. VII).

Uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie:

Klasa I: Zofia Nawrot, Tymoteusz Teper, Rozalia Wałek.

Klasa II:  Maciej Biały, Jagoda Czajkowska, Amelia Dyla, Marcel Krawczyk, Miłosz Krawczyk, Julian Kurczyński,Stanisław Mazurowski, Ada Pacek, Adrian Pycyk, Kornelia Światlak, Liwia Światlak, Maksymilian Tyma, Jowita Uzarska, Michał Wlizło.

Klasa III: Justyna Jerczyńska, Amelia Troska, Tomasz Zając.

Klasa IV:  Jędrzej Barczyk, Miłosz Bednarek, Aleksandra Dziekan, Aleksander Kałka, Martyna Kozan, Barbara Kucharska, Błażej Maciej, Jędrzej Młot, Franciszek Moś, Arkadiusz Pacek, Jessica Raczyńska, Jagoda Smolarek, Malwina Supergan, Nadia Tomaś.

Klasa V: Julia Bednara, Zuzanna Świtoń.

Dyplomy i nagrody wręczyli uczniom strażacy: Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP - Sławomir Zając oraz Komendant ZOSP RP - Marek Ostrowski.