Sukces uczniów klasy 8

Miło nam poinformować, że w dniu 02.10.2020 r. uczniowie naszej szkoły z klasy VIII w składzie: Oliwia Niezgoda, Marcel Młot, Filip Cierniak, Krzysztof Maciej, Dawid Olejnik (Drużyna "GUMISIE"), wspólnie z opiekunem Panią Marzeną Szymańską zajęli II miejsce (na 87 zarejestrowanych drużyn) w NOCY ZAWODOWCÓW 3.0

Tegoroczna Noc Zawodowców 2020 Edycja 3.0 – “Wielkopolska w sieci zawodów” to wydarzenie on-line. Angażuje ono młodzież ostatnich klas szkół  podstawowych, ich rodziców, pracodawców, rzemieślników, doradców zawodowych, nauczycieli kształcących  w zawodach i wszystkich, których interesuje tematyka związana z edukacją  i rynkiem pracy (filmy, konkursy, quizy).

Noc Zawodowców  to  inicjatywa, która została przyjęta z entuzjazmem i wpisała się w przestrzeń wielkopolskiego   środowiska szkół kształcących w zawodach oraz pracodawców, jest jednym z ważniejszych wydarzeń Centrów Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego. Przedsięwzięcie promuje szkolnictwo branżowe  i techniczne, jako szkolnictwo pozytywnego wyboru, dając możliwość realizowania satysfakcjonującej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Jeszcze raz gratulujemy!!