Zakończenie Roku Szkolnego

26 czerwca 2020 roku odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego 2019/2020. Za nami okres wspólnych zabaw i zajęć zakończony czasem trudnym, niepewnym, w którym nie mogliśmy się zobaczyć – czas pracy zdalnej.
Za cały ten szczególny i wyjątkowy rok pragniemy podziękować całym sercem dzielnym przedszkolakom za ich ciężką pracę, którą wykonywali w tym roku.
Dziękujemy także Rodzicom za ich wyrozumiałość i cierpliwość, a także za to, że wspierali swoje pociechy w tych ostatnich, trudnych dla wszystkich miesiącach.
Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile i życzymy wszystkim przedszkolakom wiele radości i spełnienia marzeń, a w wakacje samych przyjemnych doświadczeń i niezapomnianych przygód.